Zakończenie gry miejskiej z kranówką!

Znamy już zwycięzców obu edycji naszej gry miejskiej z aplikacją mobilną! Zwycięzcom gratulujemy – do każdego z Was trafi wielorazowa, ekologiczna butelka, dzięki której uwolnicie się od odpadów! Nadal możecie korzystać z naszej aplikacji i mapki by odnajdywać i zaznaczać lokale serwujące kranówkę.

Spośród uczestników gry miejskiej, którzy między 24.07 – 24.08 zaznaczali na naszej mapce lokale i miejsca serwujące kranówkę – jest już na niej ponad 170 punktów-  wylosowaliśmy piętnastu zwycięzców! Każdy z nich otrzyma ekologiczną, wielorazową butelkę na wodę BPA free od firmy Equa! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Wszystkim gratulujemy!

Również z drugiej edycji gry, która trwała od 25.08 do 9.09, wyłoniliśmy 15 zwycięzców! Zadaniem graczy było odwiedzanie restauracji i zbieranie ich pieczątek na karcie do gry, jeśli otrzymali w nich wodę z kranu.

W promowanie naszej gry włączyli się blogerzy zajmujący się recenzowaniem restauracji i ekologicznym trybem życia: Warsaw Foodie, Z widelcem po Krakowie oraz Ekologika – serdecznie dziękujemy za wsparcie!

W organizację drugiej edycji gry miejskiej włączyły się też kawiarnie i restauracje z Warszawy, Łodzi i Krakowa:

Warszawa:
Księgarnio-kawiarnia Tarabuk
Księgarnio-kawiarnia Wrzenie Świata
Klubokawiarnia Czuły Barbarzyńca
Kawiarnia Kubek i Ołówek
Restauracja Solec 44
Bar Wieczorny
Antrakt Cafe
Kawiarnia Kids&Friends
Vegan Pizza
Bar Kufle i Kapsle

Kraków:
Kawiarnia Tektura
Restauracja Hummus Amamamusi

Łódź:
Klubokawiarnia Niebostan
Restauracja Piknik
Cafe Bar Poczekalnia
Sklepo-kawiarnia Tubajka
Klubokawiarnia Granda

Wszystkim serdecznie dziękujemy!